jún 292015
 

Vážený klienti,

oznamujeme Vám, že odo dňa 29.6.2015 je Exekútorský úrad v Bratislave, JUDr. Kamil Líška – súdny exekútor presťahovaný na adresu Grösslingová 62, Bratislava. V prípade otázok nás prosím kontaktujte 02/546 30 654.

  3 komentáre to “POZOR ! ZMENA ADRESY EXEKÚTORSKÉHO ÚRADU !”

 1. dobry vecer mam taky maly-velky problem Exekutor sa mi ozval po troch rokoch,stym ze mi zablokoval ucty.Istinu mam vyplatenu aj aj exekucne poplatky sa mim stahovali z platu do roku 2013.Istina bola na sumu 658,06eu,tu som vyplatila a zamastnavatel mi stahoval z platu zrazky exek,prikazu.v roku 2013 sa zrazky prestali a ja som cakala na pisomnu spravu od exekutora.no zabudla som pri tom hone co mam,si to vyziadat.dnesnym dnom mi zablokoval ucet v jednej banke na sumu 2456 eu a druhej na sumu 2396eu Trovy predchadzajuceho konania 32,8eu -Trovy opravneneho v exekucnom konani 16,60eu, Trovy pravneho zastupenia v exek.konani 24,56eu, Trovy exekucie rok 2013; -297,42eu , 02.05.2016 ,-604,07eu , 19.05.16 -616,43eu to prislo pisomne
  kde dcera prebrala list ale ho neoptvorila ma splnomocnenie no domou pridem az auguste.na zaklade zablokovania som poziadala dceru o otvorenie listou.Neviem ci sa moze exekucia dat na exekucne popladky.alerbo exekuciu na exekuciu ked istina je vyplatena.
  vopred dakujem

  • Dobrý deň prajem,

   bez príslušného exekučného spisu samozrejme nie je možné urobiť žiaden kvalifikovaný záver, ale vo všeobecnosti platí, že exekučné konanie sa ukončí až potom, čo sa vymôžu všetky vymáhané nároky vrátane trov exekúcie. Je možné, že pred troma rokmi ste zaplatili sumu rovnajúcu sa istine, ale povinnosťou exekútora je takúto sumu rozdeliť podľa zákona medzi exekútora a oprávneného v zákonom stanovenom pomere. Takže nie je vylúčené, že tým došlo k úhrade iba časti (väčšej) istiny a že úroky zo zvyšku istiny nabiehajú ďalej, preto sa Vám dlžoba môže každým dňom zvyšovať.
   Dokiaľ neuhradíte všetky vymáhané nároky, bude exekúcia prebiehať naďalej všetkými spôsobmi, ktoré exekútor stanovil. To, prečo exekútor zablokoval účet po 3 rokoch neviem posúdiť, nič to však nemení na tom, že aj počas tých 3 rokov ste mali povinnosť dlh uhradiť, čo ste podľa všetkého neurobili.

   Ďakujeme za otázku.

 2. Dobrý deň,

  v tejto veci Vás budeme dnes kontaktovať na Vašu mailovú adresu.

  Ďakujeme pekne.

 Leave a Reply

(povinné)

(povinné, nebude zverejnený)